הפעלות ליום הולדת 70

יום הולדת 70 בלתי נשכח ומצחיק בטירוף

אנחנו מתמחים כבר מעל עשור ביצירת אירועים בלתי נשכחים בשיתוף הקהל. באירוע ניקח את הסיפורים והחוויות החשובות שקרו לחוגג או לחוגגת ב-70 שנה האחרונות, ונפיח בהם חיים בעזרת משחקים מאוד מקוריים.

מופע מאולתר

יום הולדת "חיים שכאלה"

יום ההולדת שאנו מעבירים במסגרת ערב "חיים שכאלה" הוא ייחודי, בכך שהוא מאפשר לכל המשפחה והאורחים, בין אם מדובר בצעירים או במבוגרים, לחוות את הסיפורים, נקודות הציון והאירועים המשמעותיים בחיי חוגג או חוגגת גיל 70 בצורה מרתקת, מקורית, מצחיקה, ונותנת המון כבוד.

DSC_0114

שיתוף המשפחה והחברים

הפורמט הייחודי שלנו מאפשר לכל המשפחה לקחת חלק פעיל באירוע, וכך הסיפורים והמידע שמסופר על החוגג מקבלים חיים חדשים וטוויסטים מפתיעים, ומאפשרים למשפחה ולחברים להשתתף ולהגיע לגיבוש הרבה יותר משמעותי מאשר אירועי יום הולדת או אירועים משפחתיים אחרים.

משחקי צחוק והומור

משחקי חברה קורעים מצחוק

צוות המנחים מתמחה בהעברת משחקי חברה קורעים מצחוק כבר מעל 10 שנים. העברנו את הסדנה למאות אירועים פרטיים וכן לארגונים הגדולים בארץ. הפורמט מבוסס על הגירסה שלנו למשחקי החברה המוכרים מתוכנית הטלוויזיה "של מי השורה הזאת".

אנחנו מחוייבים להצלחת האירוע.

יתכן שאתם עומדים לחגוג לדוד, לאבא או לכל קרוב אחר יום הולדת 70, ומתלבטים איזו פעילות להזמין. זו לא משימה פשוטה, כי נדרשת פה פעילות שתציין כמו שצריך את ה-70 שנים שחלפו, ותתן כבוד לחוגג. כדי ליצור את יום ההולדת המושלם צריך לתכנן את האירוע על כל פרטיו, כדי שכל המבוגרים וגם הילדים יהיו מרוצים. בדיוק לשם כך המנחים שלנו ישמחו להסביר לכם כיצד הם בונים כל אירוע כך שיהיה כמה שיותר משתף את הקהל ומצחיק אותו.

“ביום שישי היה מעולה! אמיר וטלי היו מצוינים וכולם, מקטנים עד גדולים נהנו וצחקו.”
admin-ajax
עדי גולדברג
רואה חשבון
"הייתה הפעלה נהדרת. כולם, מגדול ועד קטן, התפעלו והתלהבו. העברת את ההפעלה ברגישות ובהומור! אתה מנחה/מפעיל/שחקן מוכשר ואדם מדהים! אני כבר העברתי המלצות ואשמח להמליץ עליך גם בהמשך. תודה, תודה!"
3af2d71
מירב בלאיש
עורכת דין

כל אירוע נבנה בהתאמה אישית עם התוכנית הייחודית לו: המשחקים הנכונים, הדגשים הנכונים, שיתוף הקהל, הכל מתקתק כדי ליצור אירוע באמת בלתי נשכח.