סדנאות לאירועים

איך למצוא סדנה בת כשעה שכל האורחים יהנו בה?

הפעלות למבוגרים ולנוער
הפעלות וסדנאות לאירועים

מאוד קשה למצוא סדנה איכותית ומצחיקה שתצליח לרתק את האורחים למשך שעה. המרכז לאימפרוביזציה הוא גוף המרכז כ-20 מנחים, שחקנים וקומיקאים המתמחים בהופעות וסדנאות לאירועים. אנו נתאים את הפעילות באירוע לקהל, לרצונכם ולמחיר שאתם מחפשים. המקצועיות שלנו נעוצה בהעברת פעילויות הומור וצחוק למגוון של אירועים: לוועדי עובדים, לימי הולדת, מסיבת רווקות ועוד. בין אם אתם מתכננים אירוע גדול, עם הרבה משתתפים, או סדנה אינטימית, אנו נתאים את הפעילות לקהל ונעביר לכם הפעלה מבדרת בשיתוף הקהל. אנו מעבירים מגוון של פעילויות ייחודיות שמאפשרות לחגוג כל אירוע בהצלחה ולצחוק המון.

מה אנחנו עושים באירוע?

  • סדנת צחוק ואימפרוביזציה – בסדנה זו מנחה מקצועי יפעיל אתכם במגוון של משחקי הומור וצחוק. זוהי סדנה משחררת וכיפית שמתאימה לקהל של 10-200 איש.
  • מופע "אלה הם חייך" – מופע שמנצל תמונות, סיפורים, נקודות משמעותיות ודמויות חשובות לאורך החיים של החוגג, ויוצק זאת למופע הומוריסטי שמרתק את הקהל ומצחיק אותו.
  • פעילות בנושאים רלבנטיים לאירוע – ניתן לבנות מופע לפי סוג האירוע. כך אנו מעבירים בדרך כלל סדנה בנושא דייטינג ויחסים למסיבת רווקות, ערב גיבוש לארגונים ומופעי הוקרה לימי הולדת ולאירועי פרידה.