מופע מצחיק ומרגש בשיתוף הקהל לפרידה מהעבודה

מסיבת פרידה כזו לא הייתה! אנחנו מובילים מופע קורע מצחוק ששואב חומרים גם ממקום העבודה.

דרך משחקי תיאטרון ושיתוף הקהל נחווה את ההיסטוריה של העובד שפורש מזוויות שונות ובאופן ייחודי.

ניתן לשלב במופע שעשועון היכרות. עד כמה אתם מכירים את העובד או המנהל שפורש? מופע הומוריסטי ומהיר שמאתגר את כל העובדים.

מה בתוכנית? איסוף מראש של נקודות ציון חשובות אודות מי שעוזב, זוג קומיקאים מוכשרים על הבמה, הצלחה והמלצות ממאות ערבי פרידה.

  • הכי מצחיק. מופע מצחיק וזורם שמשתף את הקהל ועובר בתחנות החשובות בשנות עבודתו של המנהל או איש הצוות שפורש.

  • הכי מיוחד. מתנה נפלאה של מקום העבודה לפורש שגם תעשה המון כיף לשאר העובדים.

  • הכי מושקע. המופע הינו ייחודי ומקורי וכולל הכנה מראש של פורמט שיצחיק את הקהל ויתן מקום לפוקוס על העובד או המנהל שפורש.

 

הכנות מומלצות למסיבת פרידה

לפעמים עם כל ההכנות של מסיבת הפרידה, שוכחים להכין נאום מחמאה לחוגג. זהו הרגע אולי הכי חשוב במסיבת הפרידה, בו המנכ"ל או אישיות חשובה כלשהי בארגון עולה ומציין מלים טובות ולבביות של הוקרה לעובד שפורש. אפשר לעשות סבב של נאומים של העובדים שהכירו את העובד הפורש והיו הכי קרובים אליו.
מסיבת פרידה שמשתפת את הפורש והעובדים האחרים היא אפקטיבית במיוחד כי זה איננו עוד ערב של נאומים ודברי תודה, אלא ערב משתף ומעניין שכולל הפעלות ומשחקים סביב הפורש. אם אתם בוחרים ללכת בדרך זו, שימו לב שצריך לבחור מקום בו יהיה אפשר לנוע ולהשתתף. מסעדה למשל בה אנשים ישבו ליד שולחנות פחות תתאים לאירוע מסוג זה, אלא אם יהיה אפשרי להזיז את השולחנות ולסדר את האנשים בשורות כשרוצים להתחיל את הפעילות. לא חייבים לשמור על מקום שמרני כמו מסעדה, ואפשר לקיים אירוע פרידה בגלריה, במלון או בצימר, בלופט, יאכטה, בטיול ואף בחו"ל. לציין את הישגי העובד.
והכינו תצוגה מושקעת שתראה את הישגי הפורש. אפשר להציג טיימליין של התקדמות בתפקידים בעבודה, פרסים שזכה, תמונות עם העובדים, מצגת שרצה לאורך הערב. שמירת הזכרון לעתיד. שכרו שירותים של צלם וידאו שיתעד את הערב, כולל את המופע בידור.

אם יש לכם עובד או מנהל שהשקיע שנים רבות בעבודתו, שווה להשקיע גם אתם ולארגן עבורו מסיבת פרידה שתיזכר לתקופה ארוכה. צריך לבנות מסיבה שתכיל תכנים שנוגעים לתרומה הייחודית של החוגג ותשתף את החברים הקרובים שרכש בעבודתו. התייחסו למאפיינים הספציפיים של העובד הפורש.

האם הוא אוהב נושא ספציפי או יש לו תחביב מסויים? נושאים אפשריים שאפשר לבנות על פיהם מסיבה שלמה הם למשל עולם התיאטרון, מוסיקה, הומור ובדיחות, או לספר סיפורים. בנוסף כדאי להתייחס לסגנון הפורש. האם מדובר באדם אקסטרוברטי שאוהב לחגוג ולהרעיש, ואז תתאימו לו מסיבה פרועה בהתאם?

לעומת זאת אם זהו אדם שקט כדאי לבחור פעילות אינטימית יותר. היצמדות לתקציב. במסיבת פרידה ההוצאות העיקריות הן על המקום, האוכל, המשקאות והבידור. המלצה שלנו היא להשקיע את מירב התקציב בבידור (ברור שנמליץ על כך הרי זהו השירות שאנו מספקים). אפשר לחסוך בהוצאות מקום על ידי ארגון האירוע במשרד או בבית של אחד העובדים.

כמו כן אפשר לעשות את הפעילות במסעדה ולחסוך בהוצאות על אולם.

נושא לאירוע. מלבד הפרידה, אפשר ליצור אירוע מעניין על ידי בניית נושא סביב החגיגה. רעיון מקסים למסיבת פרידה היא לקחת את החלומות והתוכניות השונים של הפורש ולבנות על פיהם את הפעילות. אם תמיד חלם לשוט – אפשר לעצב את החדר עם תמונות של סירות. אם הוא הטיפוס שאיחר לכל פגישה, אפשר ליצור סביב זה משחק הומוריסטי ולשתף אותו. הרעיון הוא פשוט, כשהעובד יראה שהשקעתם ובניתם פעילות עם תחקיר קודם הוא יעריך זאת, הרבה יותר מאשר מתנת פרידה.

רעיון מקורי נוסף שנמצא קרוב למסיבת נושא הוא ערב אלה הם חייך, עליו תוכלו לקרוא במדריך שהכנו. אם עורכים ערב כזה אפשר להזמין אורחים מסתוריים שיופיע במהלך הפעילות ויהוו הפתעה מרגשת לחוגג.

צריך לחשוב גם על ההופעה שלהם, למשל להכניס אותם במהלך אחד המשחקים ולתת לחוגג לנחש מיהם רק על פי משפט שהם אומרים. הכינו Roast. למרות שזה לא הכי מקובל בישראל, בחו"ל נהוג לבצע רוסט לעובד שפורש. הרעיון של ROAST הוא להביא כמה חברים ועמיתים לעבודה שיבנו בדיחות חצי-מתגרות על העובד שפורש. אין הכוונה להעליב אותו בשום צורה, אלא להקניט אותו בדרך חברית ומצחיקה.

כדאי לבנות כזה מופע בעזרת קומיקאי מקצועי שיש לו את הנסיון והמיומנות להכין ערב כזה שירגש, יצחיק אך לא יעבור את גבול הטעם הטוב עבור החוגג.