רעיונות ליום הולדת 30

אנחנו מעבירים מגוון פורמטים ליום הולדת 30, שהמשותף להם הוא הדגש על ההומור והצחוק של כל האורחים, והמיקוד בחוגג האירוע. המשיכו לקרוא כדי להבין מה אנחנו עושים לרגל האירוע.

יום הולדת 30 מהסרטים

יום הולדת 30 מהסרטים

אנחנו מגיעים עם תסריטים ומערכונים קצרים מסרטים ידועים ומעבירים פעילות מאתגרת ומצחיקה במיוחד לגיל 30. עם קצת הכנה מראש האורחים מציגים קטעים מאולתרים מהסרטים שכולנו זוכרים, לחוויה מיוחדת ובלתי נשכחת.

להפוך את המצגת למעניינת

אנחנו נחשוף את הסיפור המשעשע מאחורי התמונות הישנות שלכם. במסיבה זו אתם שולחים לנו מראש את התמונות ואנחנו בונים על פיהם קטעים מצחיקים שיפילו את האורחים שלכם.

סדנת "סקס והעיר הגדולה"

עדיין אפשר להשתעשע בגיל 30. בסדנה זו נפעיל אתכם בסידרה של משחקים המתעסקים כולם בנושאים שכבר מזמן לא התעסקנו בהם בשטותניקיות כזו – עולם הרווקות, עולם הזוגיות, גברים נשים וכל מה שמצחיק ביניהם.

סדנת הגשמת חלומות לגיל 30- הגעתם לגיל שמגיע לכם להגשים את כל החלומות והפנטזיות שלכם. אוקיי, לא נארגן באנג'י בתוך הסלון, אבל ננסה לקלוע לחלומות הכי פרועים שלכם ושל האורחים שלכם בעזרת קצת דמיון וכמה כלים של התיאטרון.

מסיבת 80's כמובן!

יום הולדת 30 בסגנון שנות ה80

אין מסיבת שיכולה להיות שלמה מבלי להתייחס לשנות ה-80 היפות והטובות. החל ממוסיקה ועד לפעילויות רטרו, נבטיח להחיות את שנות ה-80 עבורכם.

מסיבת התלונות

לא תאמינו איזה כיף לעשות סדנה שלמה ליום הולדת 30 הכוללת משחקי תלונות. ניתן לכל אחד לשחק במגוון תפקידים שמגלמים את בן ה-30 ההמורמר הזקן או בת ה-30 הפולניה המתלוננת. בסדנה שלנו סוף סוף לא רק מותר להתלונן, ממש מקבלים פרסים על כך!

מבט לעתיד

בסדנה זו המשחקים בנויים כך שיתנו לך לעזוב בנוסטלגיה את שנות ה-20, ולהביט קדימה לשנות ה-30. זוהי מסיבה כיפית למבוגרים שלוקחת את העתידנות בחוסר רצינות וצוחקת על כל מה שצפוי לעשור הרביעי לחיים.

Dirty Thirty Birthday

רעיון זה החל בארצות הברית, תפס תאוצה, ועכשיו מגיע גם לארץ. זוהי סדנה הכוללת את ההפעלות הכי קינקיות (וקורעות מצחוק) שמצאנו.

צור איתנו קשר לייעוץ חינם

מי אנחנו?

מנחי הסדנה הם שחקני ומנחי אימפרוב מקצועיים הפועלים במסגרת של "המרכז לאימפרוביזציה", ובעלי נסיון של מעל 10 שנים בתחום האילתור והעברת סדנאות אימפרוביזציה לחברות שונות ולקבוצות מכל הגילאים ומכל שכבות האוכלוסייה. אנחנו מתמחים בלהצחיק אתכם, להפעיל אתכם ולסחוף אחכם לעולם שלנו.

צרו איתנו קשר