סדנאות ומופעים בשיתוף הקהל ליום הולדת 60

מי אנחנו?

המרכז לאימפרוביזציה מונה 4 שחקנים קומיקאים מקצועיים, כולם בעלי יותר מ-10 שנים נסיון של מופעי בידור בפני חברות, ארגונים ואנשים פרטיים מכל הסוגים והגילאים. אנחנו עומדים מאחורי המוניטין שלנו, ומבטיחים לכם אירוע קורע מצחוק שידברו עליו הרבה לאחר החגיגות.

לפרטים נוספים

מה עושים בפעילות זו?

לפעילות של יום הולדת 60 בדרך כלל מגיע מנחה או 2 מנחים, והם מפעילים את הקהל במגוון של משחקי חברה ופעילויות הקשורים לגיל 60. זוהי סדנה שנועדה להצחיק כל סוג קהל, גם קהל בגילאים מעורבים הכולל משפחה וחברים של החוגג.

ניתן לבנות סדנה כמסיבת הפתעה, ולהכינה מראש כך שתכלול משחקים ואלמנטים המבוססים על נקודות ציון בחיי החוגג. סגנון סדנה זה נקרא אצלנו סדנת "אלה הם חייך", והוא דורש הכנה מראש בתאום עם מארגני האירוע.

מה מייחד סדנה זו?

המרכז לאימפרוביזציה מורכב ממספר שחקנים ומנחים המופיעים כבר מספר שנים באירועים פרטיים ועבור חברות ברחבי הארץ. הדגש בסדנה הוא שהקהל ישתתף במשחקי חברה אינטליגנטיים. מה שמייחד את הסדנה הוא שכל הפעילויות מותאמות למבוגרים, ומצליחות להניע ולהצחיק גם את הקהל הציני ביותר. סדנאות נתפסות בדרך כלל כרדודות או ילדותיות, ובסדנה שלנו אנו מצליחים ליצור סדנה ש-"עובדת" גם על מבוגרים שבדרך כלל לא אוהבים פעילויות כאלו.