המלצות

היי לימור ואלעד ! היה ממש כייף; אנשים שיתפו פעולה ונהנו מאוד. אלעד היה מדהים וממש קשוב לקהל. הרבה תודה לאלעד. מאחלת לכם בהצלחה!
נוגה טל
סדנת אימפרוביזציה בשיתוף הקהל לערב גיבוש - 20.11.17
רציתי להודות לך על ערב מקסים, מצחיק ומהנה. תהל מאוד מאוד נהנתה וכמובן החברות והמשפחה. תודה על יום הולד מיוחדת!
ליבנת אשכנזי
יום הולדת 16 - 28.7.17
אשית, הרשה לי להחמיא על שני בחורים מקסימים ומוכשרים אשר העבירו סדנת אילתור כייפית ומקורית! נהנינו מאד מאד מאד והביקורות היו פשוט נהדרות. אצלנו מצויים כל הגילאים (הם יכולים לספר לך) וקשה מאד לקלוע לטעם של כולם. הפעם זה היה פשוט שוס ענק! תודה תודה תודה! תודה ענקית וקיץ נעים, לימור פרומרמן ותזמורת כלי הנשיפה של הקונסרבטוריון למוסיקה ב"ש
לימור פרומרמן
תזמורת כלי הנשיפה של הקונסרבטוריון למוסיקה ב"ש 1.7.2017

אפריל 2016, יפעת ממודיעין. הי לימור, התקשרתי כדי להגיד תודה, שלשום היה לנו ערב לחברי הקהילה שלנו. בערב זה הגיע אלעד והנחה את הערב בצורה נעימה עם משחקי אימפרוביזציה שונים. אנחנו קהילה דתית והיה לנו חשוב שיבוא מנחה שיתאים את עצמו לקהילה. אלעד היה פשוט מקסים! הוא הנחה במקצועיות ובקלילות. הרגיש את חברי הקבוצה ופעל בהתאם. היה לנו ערב מצחיק וכיפי כולם נהנו מאוד.אשמח להיות אתכם בקשר. תודה רבה ,נפגש ונצחק.

מרץ 2016, תקווה לוי, שמן מרוקאי: אתמול העברת לנו סדנת אימפרוביזציה לכבוד יום האשה. לא ידעתי למה לצפות, ומה שהיה עלה על כל הציפיות. צחקנו, נהנינו והשתחררנו מהיום יום. העברת את הסדנא בנועם, בעדינות וכל העובדות שלי נהנו מאוד מאוד מהסדנא. תודה ויישר כוח.

פברואר 2016, מיכל, מופע ליום הולדת 40, חולון. “במסיבת הפתעה שערכנו לבעלי, הזמנו את המרכז לאימפרוביזציה לסדנת אימפרוב מבדרת במיוחד. המנחה אירגון משחקים מצחיקים וגרם לנו הנאה וצחוק ולערב להיות מוצלח ביותר! ממליצה בחום.”

פברואר 2016, מור נוי לוי, מופע אימפרוב למושב נטור. “היה מאוד מצחיק, אנשים נקרעו מצחוק, והייתה אווירה טובה שלא קל אצלנו להשיג בקהילה. התגובות מהאנשים אחרי המופע היו מאוד טובות. רואים שלשחקנים יש המון שנים של נסיון והם הפגינו מקצועיות רבה. תודה לכם!”

פברואר 2016, עדי גולדברג, יום הולדת 70 במודיעין. “ביום שישי היה מעולה! אמיר וטלי היו מצוינים וכולם, מקטנים עד גדולים נהנו וצחקו.”